Konica Minolta magicolor 1600W - nowy kolorowy laser

Firma Konica Minolta wprowadza na polski rynek nową kolorową drukarkę laserową o oznaczeniu magicolor 1600W. Urządzenie - jak czytamy w informacji prasowej - cechuje się "małymi rozmiarami, cichą pracą i interesującym wyglądem".

Zobacz też: Rankingi PC World - drukarki laserowe kolorowe

magicolor 1600W to osobista kolorowa laserowa drukarka, która z powodzeniem powinna sprawdzić się przy prowadzenia domowego biura. Urządzenie pozwala na wydruki z prędkością 5 i 20 stron na minutę (kolor/ mono) oraz korzysta z tonera Simitri HD, który - jak czytamy w informacji prasowej - "zapewnia znakomitą jakość druku, precyzyjną reprodukcję szczegółów i wierne odwzorowanie kolorów oraz cechuje się zwiększoną odpornością na promieniowanie ultrafioletowe, co gwarantuje dużą trwałość wydruków".

Konica Minolta magicolor 1600W

Konica Minolta magicolor 1600W

Nowy magicolor może drukować na różnych nośnikach (takich jak pocztówki, papier z makulatury i etykiety, a także papier o gramaturze do 209 g/m2 w formacie do A4) oraz oferuje ułatwiający obsługę wyświetlacz diodowy.

"magicolor 1600W to "przyjazna" drukarka, przeznaczona dla biur domowych" - powiedziała Christina Stubinski, Product Manager Printers Konica Minolta Business Solutions Europe. "Jest "przyjazna" dla oka, ucha, a także portfela. Dzięki niej indywidualni użytkownicy mogą łatwo uzyskiwać wydruki o bardzo wysokiej jakości. Niezawodność i zaawansowane rozwiązania techniczne firmy Konica Minolta połączono z wyjątkową łatwością obsługi" - dodaje Stubinski.

Drukarka została objęta 24-miesięczną gwarancją i wyceniona na 624 zł netto.