Konica Minolta: nowy magicolor

Konica Minolta wprowadziła na polski rynek nowe laserowe urządzenie wielofunkcyjne - magicolor 2590MF. Nowość to następca modelu magicolor 2490MF, różniący się od niego między innymi dodatkowym oprogramowaniem.

magicolor 2590MF przeznaczony jest dla kilkuosobowych grup roboczych (warto przyjrzeć się również konkurencyjnym rozwiązaniom firm Nashuatec, Xerox i Canon). Charakteryzuje się niewielkimi wymiarami i pozwala na drukowanie, kopiowanie, skanowanie oraz faksowanie. Urządzenie zapewnia wydruki/kopiowanie z prędkością 5 kolorowych stron na minutę (rozdzielczość druku - 2400 x 600 dpi), natomiast w trybie mono jest w stanie "wypluć" w ciągu minuty 20 zadrukowanych stron. Funkcjonalność sprzętu można poprawić poprzez zainstalowanie opcjonalnego modułu druku dwustronnego, natomiast zeskanowane materiały możemy zapisywać w formatach JPG, TIFF i PDF, wstawiać bezpośrednio do wybranej aplikacji (np. Word, Powerpoint) lub dołączać do e-maila.

Konica Minolta: nowy magicolor

magicolor 2590MF

Zastosowany faks działa w technologii Super G3 i umożliwia wysyłanie i odbieranie dokumentów z szybkością 33,6 kb/s (użytkowników ma możliwość monitorowania jego ustawień oraz zużycia materiałów eksploatacyjnych z poziomu własnego komputera). Warto też wspomnieć o portach USB 2.0 high-speed oraz Ethernet 10/100.

Nowość została objęta roczną gwarancją, natomiast jej cena zaczyna się od 2899 zł brutto.

Strona producenta.