Koniec Alior Sync i zmiana nazwy na T-Mobile Usługi Bankowe

Działający w Polsce różowy operator na poważnie podchodzi do świadczenia swoim klientom usług bankowości online. Marka Alior Sync znika z rynku i zostanie zastąpiona przez T-Mobile Usługi Bankowe.

T-Mobile Polska zacieśniło współpracę z Alior Bankiem i zgodnie z przewidywaniami doprowadziło to do zniknięcia marki Alior Sync, czyli typowo internetowego banku. Zastapiona zostanie ona przez “T-Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank”. Co istotne dla obecnych klientów, niezmienione mają być warunki świadczenia usług bankowości. Zmiana nazwy i identyfikacji wizualnej nie będzie też wymagać jakichkolwiek działań ze strony klienta i wszystko ma być przeprowadzone automatycznie.

Alior Sync zdobył uznanie klientów ze względu na zwolnienie z wielu opłat pobieranych przez konkurencyjne banki. Prowadzenie rachunku, podobnie jak wypłaty z bankomatów w kraju i za granicą były od początku bezpłatne. Usługodawca nie pobierał też opłat za korzystanie z karty debetowej i przelewy internetowe.

Koniec Alior Sync i zmiana nazwy na T-Mobile Usługi Bankowe

To wszystko ma pozostać bezpłatne także w T-Mobile Usługi Bankowe. Co istotne, nowa oferta bankowa T-Mobile Polska świadczona w porozumieniu z Alior Bank nie będzie dostępna wyłącznie dla abonentów różowej sieci, a dla klientów każdego polskiego operatora.

Zmiana marki z Alior Sync na T-Mobile Usługi Bankowe będzie trwała kilka tygodni i skutkować będzie odświeżeniem strony internetowej i wyglądu aplikacji mobilnych. Zmian doczeka się też sam system bankowości internetowej. Dotychczasowi klienci zostaną automatycznie zmigrowani do nowego banku.

źródło: pb.pl