Koniec TP w 2012 roku? Nadchodzą zmiany

Telekomunikacja Polska najprawdopodobniej w 2012 roku ostatecznie pożegna się ze swoją nazwą i dokona rebrandingu na Orange. TP zapowiada też, że myśli nad likwidacją usług telefonii stacjonarnej w niedalekiej przyszłości.

TP i Orange

W 2012 roku dokona się wreszcie zapowiadana już kilka lat temu zmiana marki z TP na Orange.

TP - nadchodzą zmiany?

- To dla mnie właściwie pewne, chyba że jak w 2009 r., gdy się do tego przymierzaliśmy, wydarzy się kolejny potężny kryzys. Rebranding to przecież także koszty. Drugi warunek to poprawa percepcji usług TP w oczach klientów - powiedział dla dziennika Parkiet Maciej Witucki, prezes grupy TP.

Zobacz również:

  • Który abonament ze smartfonem w Orange wybrać? Przedstawiamy najlepsze oferty operatora

Według Wituckiego, TP za 3 lata zamierza zrezygnować również ze sprzedaży telefonii stacjonarnej - pozostaną tylko komórki i telefony VOIP.

TP na Orange - czy to dobra decyzja?

Cóż, mieliśmy niedawno rebranding Ery na T-Mobile. Teraz czas zmienić TP na Orange. Wydaje mi się, że jest to dobra decyzja. TP i tak należy do Francuzów, więc utrzymywanie oddzielnych marek raczej się nie opłaca. Tym bardziej, że marka TP dla wielu ludzi kojarzy się negatywnie ze względu na problemy z przeszłości.

Telekomunikacja Polska bez abonamentu za stacjonarne?

Druga sprawa - TP bez telefonów stacjonarnych? Piękna rzecz - może za kilka lat nie będziemy wreszcie musieli płacić przymusowego abonamentu za telefon, jeżeli chcemy korzystać tylko z Neostrady...

A jak Wy uważacie - czy rebranding TP na Orange to słuszna droga? I czy macie już dość opłat za telefon stacjonarny. którego właściwie nie używacie?


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: