Koniec kosmicznego terroryzmu!

Już niebawem, bo w najbliższy piątek 27 maja 2005 roku, do sklepów w całej Polsce trafi "SpecForce" - nowa strzelanina Techlandu osadzona w świecie znanym z gry Chrome.

Nowa gra Techlandu to strzelanina osadzona w przyszłości, kiedy to zjednoczona w Federację ludzkość zaczyna kolonizować kolejne układy planetarne w poszukiwaniu zasobów naturalnych i przestrzeni życiowej. Pozbawione nadzoru Federacji nowe światy stają się wymarzonym gruntem dla działalności przestępczej na niespotykaną dotąd skalę.

Wcielając się w Bolta Logana - agenta operacyjnego SpecForce - gracz stawi czoła międzyplanetarnym ugrupowaniom terrorystycznym. Logan, wyposażony w najnowsze zdobycze technologii militarnej, będzie wykonywał misje zarówno indywidualnie, jak i wraz z całym oddziałem. Podczas rozgrywki gracz będzie mógł korzystać z rozmaitych pojazdów, wśród których znalazły się m.in. ścigacze i bojowe maszyny kroczące.

W "SpecForce" nie zabraknie również opcji rozgrywek wieloosobowych, w których jednocześnie będzie mogło brać udział nawet do 32 graczy. W grze dostępne będą 4 różne tryby multiplayer: Death Match, Team Death Match, Team Domination, Capture The Flag.

Gra trafi do sklepów 27 maja i będzie kosztować 69,90 zł. Do czwartku 26 maja będą trwać jeszcze przedpremierowe zapisy - w przedsprzedaży "SpecForce" dostępny jest w dwóch wariantach:

1. "Chrome SpecForce" w cenie 49,90 zł (wydawca pokrywa koszty przesyłki)

lub

2. "Chrome SpecForce" + "Chrome" w cenie 59,90 zł (wydawca pokrywa koszty przesyłki).

Zamówienia można składać pod tym adresem.


Zobacz również