Koniec największych problemów z Wasteland 3

Została wydana aktualizacja, która poprawia najgorsze błędy na jakie skarżyli się gracze do tej pory. Jakie zmiany zostały wprowadzone do gry Wasteland 3?

Wyszła łatka, która jest dostępna do pobrania na Steam, GOG, Microsoft Store, Xbox One i PlayStation 4 i ma na celu poprawę największych utrapień z grą RPG Wasteland 3. Użytkownicy skarżyli się na niewystarczającą wydajność na konsolach, a także kłopotliwą sprawę z awarią ekranu ładowania w trybie współpracy. Łatka 1.1.1. ma te problemy rozwiązać.

Gracze podkreślali, że Wasteland 3 ma ogromne problemy z trybem współpracy, a konkretnie ze stabilnością i wydajnością rozgrywki. Krytyka nie ominęła długiego czasu ładowania, jednak po tej aktualizacji problem ma zostać zniwelowany.

„W kilku przypadkach pasek obciążenia może wydawać się zablokowany na poziomie 33 procent, ale w końcu załaduje się po pięciu lub więcej minutach” - dodał InXile

wasteland 3

Jeżeli korzystaliście z bugu, który pozwala zarabiać tony gotówki na kupowaniu i sprzedawaniu swoich śmieci, to od teraz nie będzie to możliwe. Sposób działania atutu Rzeczoznawca Antyków został zmieniony i teraz ten profit nie aktywuje się po sprzedaży. Opis tekstowy zostanie poprawiony dopiero w następnej aktualizacji. Od teraz Rzeczoznawca Antyków ma pięcioprocentową szansę na pomnożenie wartości śmieci 40x (wcześniej było 50x).

Zobacz również: Gdzie najtaniej zamówić pre-order PlayStation5?