Koniec z brudzącymi się smartfonami. iPhone 13 ze specjalną powłoką.

Apple znalazło sposób na brudzące się smartfony. iPhone 13 zostanie pokryty specjalną powłoką neutralizującą odciski palców i zabrudzenia.

Każdy użytkownik smartfona doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że urządzenia tego typu łatwo się brudzą, a na dodatek są siedliskiem zarazków i wirusów.

iPhone 12
Źródło: phonearena.com

iPhone 12

Źródło: phonearena.com

Do sieci trafiły właśnie najnowsze informacje na temat nadchodzących modeli iPhone'a. Co ciekawe Apple zamierza rozprawić się z brudem i zastosować specjalną powłokę, która zapobiegnie gromadzeniu się odcisków palców oraz brudu na smartfonach.

Zobacz również:

Max Weinbach z XDA-Developers przekazał za pośrednictwem Twittera, że innowacyjne rozwiązanie pojawi się jedynie w droższych modelach iPhone 13 Pro oraz iPhone 13 Pro Max.

Dlaczego nowa powłoka trafi jedynie do droższych modeli. Wszystko w związku z obecnością ramki wykonanej ze stali nierdzewnej. Posiadają ją jedynie topowe modele Pro/Pro Max.

W kolejnej generacji Apple pokryje ramkę ze stali nierdzewnej specjalną powłoką, która sprawi, że nie będzie ona gromadzić smug oraz odcisków palców.

Weinbach przekazał również, że producent udoskonali plecki. Nadal będą miały matowe wykończenie, ale również dłużej pozostaną czyste.

Przy okazji potwierdzone zostały plotki dotyczące 120 Hz ekranu z ProMotion ze wsparciem dla Always-on-Display oraz ulepszonego aparatu z jaśniejszą przysłoną.

Więcej informacji o iPhone 13 znajdziesz w naszym materiale zbiorczym.

Źródło: phonearena.com