Koniec z tańszym Xbox Game Pass - Microsoft walczy z exploitami

Producent konsol zamknął lukę, który pozwalała na uzyskanie tańszych subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate przy użyciu subskrypcji EA Play.

Microsoft zakończył praktykę, która pozwalała graczom na wymianę rocznej subskrypcji EA Play za 79,99 zł na cztery miesiące Xbox Game Pass Ultimate - usługę, która normalnie kosztuje 54,99 zł miesięcznie. Firma opublikowała aktualizację często zadawanych pytań na swojej oficjalnej stronie, gdzie wyjaśnia, że ​​rok EA Play przekształci się w zaledwie dwa miesiące Game Pass Ultimate (co jest bardziej zgodne z rzeczywistą strukturą cenową). Jak czytamy w często zadawanych pytaniach:

Posiadacze subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate mogą realizować kody EA Play na konsoli Xbox, ale w ten sposób automatycznie przedłużą swoją subskrypcję Game Pass Ultimate

Jeden miesiąc EA Play przedłuży subskrypcję Game Pass Ultimate o 10 dni, a roczny kod EA Play przedłuży subskrypcję Game Pass Ultimate o 2 miesiące.

Xbox ogłosił niedawno, że planuje wprowadzić szereg promocji z okazji obchodów 20. rocznicy powstania marki. Wśród zapowiedzi jest wiele sposobów, aby zaoszczędzić na Game Pass Ultimate. Jeśli nie możesz doczekać się kolejnych darmowych gier, warto wspomnieć, że subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate i EA Play otrzymają pełną wersję wieloosobowej bijatyki Knockout City w dniu jej premiery (21 maja).