Koniec z zapominaniem

Dobrym sposobem na rozwiązanie kłopotów z naszą pamięcią jest zapisywanie sobie ważnych informacji na karteczkach. Ale co, jeśli karteczka zginie? Lepiej chyba będzie skorzystać z programu Calendarscope 1.8, który potrafi nie tylko przechowywać takie informacje, ale również o nich przypominać.

Calendarscope to skrupulatnie przygotowany terminarz z funkcjami powiadamiania (np. sygnałem dźwiękowym) o zaplanowanych spotkaniach, czy różnych zdarzeniach, jak np. urodzinach. Pozwala wygodnie przeglądać, co zaplanowaliśmy sobie na dzisiaj, czy na najbliższy tydzień lub miesiąc. Opcje kolorowania zdarzeń ułatwiają orientację "co, gdzie, kiedy". Nad bezpieczeństwem przechowywanych danych czuwają funkcje 128-bitowego szyfrowania.

Notatki o rzeczach do zrobienia mogą zawierać adresy e-mail, czy adresy stron internetowych. Użytkownik może synchronizować dane z urządzeniami przenośnymi systemem Palm OS, lub wydrukować kalendarz i wziąć go ze sobą. Co więcej, istnieje możliwość wygenerowania go w postaci strony internetowej.

Program jest dostępny do pobrania w wersji shareware. Rejestracja kosztuje 30 USD.

Plik do pobrania:

http://www.pcworld.pl/ftp/program.asp?sys=pc&id=1575


Zobacz również