Koniec zwrotów pieniędzy za Cyberpunka 2077

Posiadaczom Xboksów nie zostało zbyt wiele czasu na łatwiejszy zwrot gry.

Koniec zwrotów pieniędzy za Cyberpunka 2077

Cyberpunk 2077

Katastrofalna premiera Cyberpunka 2077 z pewnością zapisała się w historii gier. Sony wycofało ją ze swojego sklepu PlayStation, a inni dystrybutorzy specjalnie dla niej zmienili politykę zwrotów. Gracze mogli oddawać wersje cyfrowe gry i żądać całkowitego zwrotu pieniędzy. Także Microsoft oferował taką możliwość, czego nigdy wcześniej nie robił.

Kontrowersje wokół Cyberpunka 2077 najwyraźniej już ucichły, ponieważ niedawno Sony sprowadziło grę z powrotem na swoje półki, a Microsoft kończy z hojną ofertą zwrotu pieniędzy. Wygląda na to, że po licznych aktualizacjach i poprawkach ze strony CD PROJEKT RED, jakość gry jest już wystarczająco satysfakcjonująca dla firm. Czy także dla graczy? Choć Cyberpunk 2077 powraca na PSN, robi to z ostrzeżeniem, aby nie grać w niego na podstawowej konsoli PS4.

Zobacz również:

Od 6 lipca Cyberpunk 2077 będzie objęty standardową polityką zwrotów cyfrowych firmy Microsoft, zarówno w przypadku nowych, jak i starszych zakupów. W praktyce oznacza to, że kupujący nie będą już otrzymywali natychmiastowego zwrotu pieniędzy i będą musieli poprosić Microsoft o zbadanie ich konkretnej sprawy.

Zobacz także: Jak sprawdzić ile grałem w Fortnite?

Źródło: slashgear.com