Konkurs. Wygraj darmową licencję na nawigację Mireo Don't Panic

Nawigacje offline na system Android to bardzo często poszukiwana aplikacja. Jednym z takich programów jest aplikacja Mireo Don’t Panic. W rozwinięciu wpisu możecie zapoznać się z jej recenzją, a także wziąć udział w konkursie. Mamy do rozdania trzy licencje na nawigację z mapą Polski dla naszych czytelników.


Mireo Don't Panic

Mireo Don't Panic

Nawigacje offline na Androida

Bardzo oczekiwaną aplikacją do nawigacji GPS na Androida jest polska Automapa. Pisaliśmy o niej już z zeszłym roku, gdy na YouTubie pojawiły się pierwszy film z Automapą na Androida w roli głównej. Niedawno pojawiła się wersja beta aplikacji, do której testowania i wyrażania swoich opinii zapraszamy. Ale sklepie Android Market jest dostępny szereg innych programów służących do nawigacji w trybie offline, w tym właśnie aplikacja od Mireo.

Mireo Don’t Panic - recenzja

Recenzja nawigacji Don’t Panic od Mireo ukazała się na łamach serwisu PCWorld i zapraszamy do jej przejrzenia pod tym linkiem. Samą nawigacje możecie samodzielnie przetestować, ponieważ po zainstalowaniu jej ze sklepu Android Market producent przewidział 7 dni okresu próbnego. Aplikację możecie także zdobyć w pełnej wersji w naszym konkursie.

"Nawigacje offline na system Android to jeden z najsłabszych elementów ekosystemu aplikacji dostępnych na platformę Google. Ich wybór nie porywa, na dodatek nie wszystkie posiadają mapę Polski.

Naprzeciw użytkownikom Androida wychodzi Mireo oraz Emapa, dzięki którym polscy użytkownicy mogą cieszyć się nawigacją offline z pełną mapą polski - Don’t Panic. Sprawdziliśmy jak się ona sprawuje w codziennym użytkowaniu oraz w dalszej trasie."

Konkurs

Dla naszych czytelników mamy konkurs. Możecie w nim wygrać jedną z trzech licencji na pełną wersję aplikacji Don’t Panic z mapą Polski na system Android. Wystarczy polubić naszą stronę AndroidLife.pl na Facebook’u i umieścić komentarz pod tym wpisem o konkursie, który znajduje się na fanpage’u w serwisie Facebook (a nie w komentarzu pod tym artykułem). W komentarzu powinno się znaleźć krótkie uzasadnienie, czemu akurat Tobie potrzebna jest nawigacja GPS.

Zobacz także:

Nawigacja GPS pobiera bardzo dużo energii. Zapoznaj się z poradnikiem, który powie Ci jak wydłużyć czas pracy na baterii Twojego smartfona z Androidem.

Licencje przekażemy trzem osobom, które najbardziej nas przekonają że to właśnie im należy się ten kod. Informację o wygranej wraz z licencją prześlemy w wiadomości na konto Facebook, z którego napisany został komentarz. Umieszczenie komentarza pod konkursowym wpisem na fanpage’u AndroidLife.pl jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga: wpis pod którym należy umieszczać swoje komentarze aby wziąć udział w konkursie znajduje się dokładnie pod tym linkiem.

Regulamin

-Konkurs organizuje redakcja AndroidLife.pl oraz Emapa

-Konkurs trwa od daty publikacji tekstu do niedzieli 12 lutego 2012 roku włącznie

-Aby wziąć udział w konkursie należy polubić fanpage AndroidLife.pl na Facebooku

-Konkurs polega na umieszczeniu komentarza z uzasadnieniem dlaczego to Tobie należy się licencja na nawigację Don’t Panic pod wpisem konkursowym na fanpage'u Androidlife.pl (nie pod wpisem w serwisie)

-Publikacja komentarza pod wpisem konkursowym równoznaczna jest z akceptacją regulaminu.

-Redakcja wyłoni trzech zwycięzców konkursu a informacja o wygranej i kod licencji zostanie przesłany poprzez wiadomość na konto Facebook, z którego napisany został komentarz

-Licencje na nawigację przekazuje firma Emapa, dostawca mapy Polski i dystrybutor DON’T PANIC na Polskę