Konkurs dla fanów Call of Duty 4

Twórca Call of Duty 4, firma Infinity Ward, organizuje konkurs na tworzenie map do gry. Wszystko to z okazji ukazania się narzędzi edytorskich na platformę PC. Zainteresowanym nie pozostaje nic innego jak tylko przyłączyć się do zabawy.

Infinity Ward stworzyło pierwsze oficjalne narzędzia moderskie do "pecetowej" wersji gry Call of Duty 4: Modern Warfare. Z tej okazji firma organizuje konkurs o nazwie 'Community Mapping Contest'. Gracze mają w nim szanse stworzyć mapę do gry w systemie multiplayer. Najciekawsze pomysły zostaną oczywiście nagrodzone.

Konkurs dla fanów Call of Duty 4

Pomimo iż narzędzia przeznaczone są jedynie dla graczy posiadających komputery klasy PC, mogą oni tworzyć mapy na dowolną platformę. Zdaniem organizatorów konkursu, nigdy nie wiadomo gdzie mogą się one przydać.

Zobacz również:

  • Mapy Google w końcu pokażą ile zapłacisz za przejazd
  • Najlepsze konkursy dla amatorów fotografii - wygraj nawet kilka tysięcy złotych! [Aktualizacja 23.10.2021]

Termin ostateczny na oddawanie swoich prac to 31 marca. Na najlepszych czekają "bardzo atrakcyjne nagrody". Niestety nie wiadomo jeszcze, jakie konkretnie.

Zainteresowanych większą ilością informacji zapraszamy na oficjalną stronę gry. Można tam również pobrać narzędzia niezbędne do przystąpienia do konkursu.