Konkurs dla fanów Neverwinter Nights 2

Polski dystrybutor Neverwinter Nights 2, CD Projekt, postanowił zorganizować specjalny konkurs dla fanów gry. Jeśli czujesz w sobie żyłkę twórcy i lubisz bawić się rozmaitymi edytorami map, nie zwlekaj i bierz się do pracy!

Konkurs polega na stworzeniu możliwie najładniejszego obszaru za pomocą zestawu narzędzi (toolseta) dołączonego do Neverwinter Nights 2.

Obszar powinien należeć do jednej z siedmiu kategorii: Jaskinie i kopalnie, Krypty i lochy, Miasta i wioski, Tawerny, Lasy i Bagna, Góry, Inne (wszystko co nie mieści się w sześciu pierwszych kategoriach).

Gotowe dzieło należy spakować i wysłać na odpowiedni adres e-mail. Warunkiem przyjęcia pracy konkursowej jest posiadanie przez jej autora konta na stronie dystrybutora. Zgłoszenia przyjmowane są do 1 stycznia 2007.

Jest o co walczyć. Na zwycięzcę w danej kategorii czeka procesor AMD Athlon 64 X2 3800+. Możliwe również, że Wasz obszar zostanie wykorzystany na polskim serwerze Neverwinter Nights 2, a jego autor otrzyma propozycję przyłączenia się do tworzącej go ekipy.

Więcej informacji na oficjalnej, polskiej stronie gry.


Zobacz również