Konkurs dla miłośników sieci - 65 tys. złotych do wygrania

6 lutego rozpocznie się organizowany wspólnie przez redakcję PC Worlda oraz Microsoft konkurs dotyczący rozwiązań Windows Small Business Server 2003 SP1. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich, którzy interesują się zastosowaniami nowoczesnych technologii informatycznych w lokalnych sieciach komputerowych.

Pierwszy etap konkursu, który potrwa do 19 lutego, będzie poświęcony bezpieczeństwu sieci, drugi (20 lutego - 5 marca) - pracy grupowej i poczcie e-mail, a trzeci (6-19 marca) - poświęcony będzie zagadnieniom firmy w Internecie. Przypomnijmy zasady - codziennie (oprócz weekendów) o ustalonych godzinach (11.00 i 14.00) na stronie konkursu -http://www.sbs.pcworld.pl - pojawią się 2 pytania konkursowe z danego zakresu tematycznego. Dodatkowo, dwukrotnie w ciągu tygodnia pojawią się pytania premiowane, dołączane do pytań podstawowych.

Nagrody

Na uczestników konkursu czekają nagrody o łącznej wartości ponad 65 tys. złotych:

Nagrody etapowe - będą przyznawane tym użytkownikom, którzy wykażą się najlepszą znajomością zagadnień omawianych w poszczególnych etapach konkursu. Do zdobycia jest 10 nagród w każdym z etapów - zdobywcy pierwszych miejsc otrzymają m.in. odtwarzacz Creative ZEN Vision:M, Microsoft Windows Security Resource Kit oraz roczną prenumeratę PC Worlda (wydanie DVD). Sukces w tej kategorii zależy zarówno od poprawności, jak i czasu udzielania odpowiedzi.

Konkurs dla miłośników sieci - 65 tys. złotych do wygrania

sbs.pcworld.pl - strona konkursu

Nagrody finałowe - zdecyduje o nich liczba poprawnych odpowiedzi na wszystkie pytania z trzech etapów konkursu. Zdobywca pierwszego miejsca będzie mógł cieszyć się m.in. z domowego centrum rozrywki Media Center YAMO Home Theater X-15e, zestawu głośnikowego JBL esc Xcite oraz rocznej prenumeraty PC Worlda (wydanie DVD).

Nagrody specjalne - związane zarówno z liczbą poprawnych odpowiedzi, jak również czasem ich udzielenia, czekają na 3 uczestników konkursu, wyłonionych spośród laureatów każdego z etapów.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stroniehttp://www.sbs.pcworld.pl 27 marca (w tym samym dniu informacje zostaną wysłane pocztą elektroniczną do nagrodzonych), a ich wręczenie odbędzie się w biurze Microsoftu 5 kwietnia.