Konkurs dla szkół

Telekomunikacja Polska ogłosiła konkurs, adresowany do uczniów i nauczycieli, na najlepszy pomysł wykorzystania Internetu w szkole.

Telekomunikacja Polska ogłosiła konkurs na najlepszy pomysł wykorzystania Internetu w szkole. Placówki uczestniczące we współzawodnictwie zostały podzielone na dwie kategorie: szkoły podstawowe i gimnazjalne oraz szkoły ponadpodstawowe. Nagrodą w obu kategoriach jest wyposażenie szkolnej pracowni internetowej w 10 komputerów. Prace konkursowe (w formie projektu strony WWW, prezentacji multimedialnej lub tekstu, nie dłuższego niż 3600 znaków) można wysyłać pod adresy podane na stronie www.tpsa.pl/600impulsow.

Konkurs potrwa do 19 stycznia przyszłego r. Stanowi on kontynuację programu TP "Internet dla szkół", w ramach której firma oferuje szkołom instalowanie linii telefonicznej na potrzeby pracowni internetowych za symboliczną 1 zł, a także 600 darmowych impulsów miesięcznie na połączenia z siecią (akcja ma trwać do grudnia 2000 r., ale jak podaje Telekomunikacja Polska, prowadzone są rozmowy z Ministerstwem Edukacji Narodowej dotyczące jej przedłużenia również na przyszły rok).


Zobacz również