Konkurs: drukuj z Epsonem!

W serwisie PCWorld.pl trwa konkurs, w którym możecie wygrać nowoczesne i funkcjonalne produkty firmy Epson - domowy fotolab PictureMate, drukarkę Stylus C86 lub urządzenie wielofunkcyjne CX3650. Aby wygrać jedną z tych nagród, wystarczy odpowiedzieć na 3 proste pytania.

Konkurs trwał będzie od 21 września do 5 października - aby stać się szczęśliwym posiadaczem jednej z nagród, wystarczy odwiedzić konkursową stronę i odpowiedzieć na trzy niezbyt trudne pytania (gdybyście jednak mieli problem z odpowiedzią, wystarczy zajrzeć na stronę firmy Epson - tam na pewno znajdziecie potrzebne informacje).

Konkurs: drukuj z Epsonem!

PictureMate

Nagrodami w naszym konkursie są produkty firmy Epson:

domowy fotolab PictureMate - drukarka do zdjęć. Posiada wbudowane czytniki kart pamięci, dzięki czemu aby wydrukować fotografię nie trzeba podłączać urządzenia go komputera. Jeśli już zajdzie taka potrzeba to nie musimy używać kabli, ponieważ model ten komunikuje się z urządzeniami zewnętrznymi za pośrednictwem interfejsu Bluetooth.

Konkurs: drukuj z Epsonem!

Epson Stylus C86

drukarka Stylus C86 - nowa drukarka Epsona, przeznaczona do zastosowań domowych oraz biurowych. Drukarka pozwala na uzyskanie maksymalnej rozdzielczości 5760 dpi, a zastosowane w niej tusze bazują na pigmencie odpornym na blaknięcie. Epson wyposażył Stylusa C86 w 4 osobne pojemniki na tusze. Takie rozwiązanie zapewnia możliwość wymiany tylko tego zasobnika, w którym atramentem właśnie się wyczerpał.

Konkurs: drukuj z Epsonem!

Epson CX3650

urządzenie wielofunkcyjne CX3650 - połączenie drukarki, skanera i kopiarki - idealny produkt do domu lub małego biura. W urządzenie zastosowano system oddzielnych pojemników w tuszem.

W konkursie mogą uczestniczyć jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu PCWorld.pl - jeśli jeszcze się nie zarejestrowaliście, możecie to zrobić tutaj (rejestracja jest oczywiście bezpłatna).

Więcej informacji:

http://www.pcworld.pl/konkurs/epson