Konkurs: komentujesz - wygrywasz! Nagroda: latarka Microsoft Silverlight napędzana siłą mięśni

Postanowiliśmy podziękować wiernym czytelnikom PC Worlda. Każdy, kto komentuje materiały na witrynie pcworld.pl lub idg.pl ma szansę na wygranie atrakcyjnego upominku. Dzień po dniu.

Uznaliśmy, że autorom najbardziej wartościowych komentarzy należy się wyróżnienie - za wkład w dyskusję. Stąd też pomysł, by Was wynagradzać.

Zwycięzcą w środę (8.10.2008) został max, który otrzymał voucher Skype. Ponadto Smutasowi przyznaliśmy nagrodę podwójnego pocieszenia.

Nagroda na czwartek (9.10.2008): gadżeciarska latarka diodowa Microsoft Silverlight (miłośnicy Linuksa mogą zedrzeć naklejkę :) zasilana bateriami lub, w razie potrzeby, siłą mięśni za pomocą odsuwanej dźwigni.

Nagrodę ufundowała firma Microsoft.

Nagroda na piątek (10.10.2008): niespodzianka.

ZAPRASZAMY DO ZABAWY!

UWAGA: Jeśli chcesz być powiadamiany o kolejnych nagrodach za pomocą Gadu-Gadu, wyślij na numer gg:7913999 słowo "konkurs". Zostaniesz automatycznie dopisany do listy i otrzymasz od nas wiadomość, kiedy wyłonimy zwycięzcę oraz kiedy ruszymy z kolejnym konkursem.

Aktualizacja: 10 października 2008 07:22

Dnia 9.10.2008 wśród nominowanych znaleźli się Jacek, piotr, Robikos, linuksiarz z 11-letnim stażem, Medium, Artur, romek, john, bogo i BeliaR.

Ostatecznie nagrody w cudowny sposób nam się rozmnożyły. Latarkę postanowiliśmy przyznać użytkownikowi romek za ten komentarz:

jezeli następna ankieta nie będzie o windowsie to stracę resztki szacunku do idg.

ja używam ubuntu bo PRZYJEMNIEJ mi sie na nim pracuje niż na windowsie. przez pierwsze 3 dni była mocna męczarnia, bo wszystko było takie inne, nie ma dysku c, d, tylko sda1, sda2, inny układ katalogów (np brak ''documents and settings'', ale za to mam ''/home'' - prawda że prościej?).

po 3 dniach uznałem że linuks jest przyjemniejszy w uzytkowaniu od windowsa.

ubuntu używają już moi rodzice, siostra, kilku znajomych i wszyscy sobie chwalą.

oczywiscie że linuks nie jest dla każdego, trzeba miec troche oleju w głowie, albo dobrego znajomego który nam wszystko postawi (windowsa też trzeba ''postawić'', z tą różnicą że ubuntu można postawić w mniej niż godzinę, a windowsa w pół dnia). nawet gry z windowsa działają.

no i przedewszystkim jestesmy niezależni od największego monopolowca na świecie, który swoimi działaniami usilnie stara sie zatrzymać przy sobie użytkowników pewnymi niefajnymi sztuczkami, ale o tym pogadamy gdy będzie sonda o windowsie ;)

...a linuksiarz z 11-letnim stażem pendrive o wielkości karty kredytowej (PQI U510) o pojemności 2 GB (fundator nagrody: Konsorcjum FEN) za ten oto komentarz:

ja póki co też jeszcze wierzę.. :)

ale czytając komentarze innych linuksiarzy wystawiających ''pałę'' za tą ankietę znów narasta we mnie coraz częstsza ostatnio ochota by rzucić tego Linuksa w cholerę bym nie skończył tak jak oni...

ludzie jak u diabła te Linuksy mają się rozwijać kiedy to nawet nie można zrobić ankiety dotyczącej jego słabych stron?

nawet jeśli ta ankieta miała ukazywać same stereotypy to jest to wciąż tylko ANKIETA, która z definicji jest tylko badaniem ludzkich opinii...

no tak ale oczywiście co bym nie powiedział i nie wiadomo jak się naprodukował to wy i tak nie dostrzeżecie tego godnego rydzykowych dewotek fanatyzmu psującego obraz wszystkich użytkowników os.

ech w sumie to nawet nie ma co zaczynać kolejnych jałowych dyskusji więc dam sobie spokój. pamiętajcie tylko że takie ekstrema nierzadko prowadzą do rozczarowań i wywrócenia przekonań o 180 stopni...

GRATULUJEMY i zapraszamy do dalszej zabawy!