Konkurs: komentujesz - wygrywasz! Nagroda: voucher Skype na 3 miesiące darmowego dzwonienia

Postanowiliśmy podziękować wiernym czytelnikom PC Worlda. Każdy, kto komentuje materiały na witrynie pcworld.pl lub idg.pl ma szansę na wygranie atrakcyjnego upominku. Dzień po dniu.

Uznaliśmy, że autorom najbardziej wartościowych komentarzy należy się wyróżnienie - za wkład w dyskusję. Stąd też pomysł, by Was wynagradzać.

Zwycięzcą we wtorek (7.10.2008) został Mr X, który otrzyma plecak Microsoft Technology Summit 2008.

Nagroda na środę (8.10.2008): voucher na 3 miesiące darmowych połączeń na telefony stacjonarne w 36 krajach na świecie.

Nagrodę ufundowało Skype.

Nagroda na czwartek (9.10.2008): gadżet przydatny podczas każdego wyjazdu - diodowa latarka Microsoft Silverlight zasilana za pomocą baterii oraz... siłą mięśni.

ZAPRASZAMY DO ZABAWY!

UWAGA: Jeśli chcesz być powiadamiany o kolejnych nagrodach za pomocą Gadu-Gadu, wyślij na numer gg:7913999 słowo "konkurs". Zostaniesz automatycznie dopisany do listy i otrzymasz od nas wiadomość, kiedy wyłonimy zwycięzcę oraz kiedy ruszymy z kolejnym konkursem.

Aktualizacja: 09 października 2008 02:16

Dnia 8.10.2007 wśród nominowanych znaleźli się max, Corey, Rob, mac, nick, Oskar i Smutas.

Ostatecznie nagrodę zdobył max, za poczucie humoru:

re Dick: starszy ewangelista to taki zgarbiony pan z długą siwą brodą, ubrany w prześcieradło i jejzus-lacie, z kosturem, który mówi o siedmiu głowach bestii babilońskiej.

Młodszy ewangelista różni się od starszego głównie kolorem brody.

Nazwa jest nieszczególnie dobrze dobrana, gdyż wyraźnie sugeruje "nawracanie".

...i wkład w dyskusję:

Ciekawy pomysł. Żeby telewizor działał, potrzebne jest jasne światło słoneczne. Żeby coś oglądać przy jasnym świetle słonecznym, potrzebna jest duża jasność wyświetlacza. Jeśli duża jasność, to duże zużycie energii elektrycznej. Jeśli duże zużycie, to potrzeba dużo słońca. I tak w kółko;)

To oczywiście pół żartem. A na poważnie: jaka jest trwałość baterii słonecznej? Czy jej niemały koszt zwróci się z powodu obniżonego rachunku za prąd? Nie wiem jak sprawa wygląda na dzień dzisiejszy, ale jeszcze kilka lat temu największą wadę baterii słonecznych była dość krótka żywotność.

Nagrodę, mamy nadzieję, podwójnego pocieszenia (pendrive o pojemności 2 GB ufundowane przez Konsorcjum FEN) postanowiliśmy przyznać Smutasowi:

Wczoraj kupiłem panoramiczny monitor, przyznam się, że przez pomyłkę (wiem, że to brzmi jakbym był kretynem i tak się czuję).

W każdym razie nie mogę się przyzwyczaić do szerokiego formatu. Boli mnie brzuch jak się patrzę na to koromysło. Sto razy bardziej wolę 19'' 4:3 niż 20'' 16:9.

Chyba zwrócę (monitor).

GRATULUJEMY i zapraszamy do dalszej zabawy!