Konkurs na dziesięciolecie serii Fallout

Od premiery jednego z najlepszych RPGów wszechczasów minęło równo dziesięć lat. Z tej okazji firma Bethesda ogłosiła konkurs dla prawdziwych fanów serii Fallout. Szczegóły?

Konkurs polega na wymyśleniu perka jaki mógłby pojawić się w trzeciej odsłonie Fallouta. Perki są specjalnymi umiejętnościami jakie bohater mógł wybierać spośród dużej puli co parę poziomów doświadczenia. Ich odpowiedni dobór mógł znacznie ułatwić rozgrywkę.

Teraz Bethesda chce aby fani podali jej pomysły na perki, które pojawiłyby się w grze. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zarejestrować się na konkursowej stronie Fallouta i tam zgłosić swój pomysł. Osoby uzdolnione graficznie mogą, zamiast wybierania gotowego obrazka, stworzyć swój własny do wymyślonego perka.

Bethesda nie wprowadziła limitu zgłoszeń więc można wysłać ich dowolną ilość. Główną nagrodą będzie umieszczenie perka w trzeciej części Fallouta. Oczywiście nie zabraknie również nagród rzeczowych. Szczęśliwy zwycięzca będzie mógł wybierać pomiędzy high-endową kartą graficzną oraz konsolą Xbox 360. Dodatkowo w zestawach znajduje się wysokiej jakości sprzęt firmy Logitech i gadżety związane z Falloutem 3.


Zobacz również