Konkurs: wygraj Windows Vista Ultimate BOX!

Znudził ci się Windows XP? Chcesz za darmo odmienić swój pulpit? Marzy ci się praca w najnowocześniejszym systemie Windows? Weź udział w konkursie.

Regulamin konkursu "Wygraj Vistę z Worldem!" Aby wziąć w nim udział, musisz na adres redakcji nadesłać swoje propozycje na tapety pulpitu. Najlepsze prace zostaną nagrodzone.

Nagrody

Twórcy najlepszych grafik i obrazów otrzymają nagrody. Do wygrania jest:

- 5 pudełek systemu Windows Vista Ultimate BOX PL o wartości 1800 złotych każde

- 5 pudełek systemu Windows Vista Home Premium BOX PL o wartości 1100 złotych każde

- 5 pudełek programu Magix Music Maker 11 Deluxe o wartości 160 złotych każde.

Regulamin - cz. I. Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu jest IDG Poland S.A. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Jordanowskiej 12.

2. Konkurs prowadzony jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

3. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy IDG Poland S.A., ich rodziny i krewni.

4. Konkurs trwa od 16.10 do 30.11.2007 r.

5. W konkursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie (zwane dalej uczestnikami konkursu). Zgłaszają one zdjęcia i grafiki, które mogą posłużyć w roli tapet na pulpicie.

6. Z konkursu wyłączone są grafiki, które były już wcześniej wystawiane i nagradzane.

7. Aby wziąć udział w konkursie, należy wybrać najwyżej trzy (słownie: 3) grafiki w rozmiarze 1024 x 768 pikseli, umieścić je w archiwum ZIP wraz z oświadczeniem w pliku tekstowym. Maksymalna objętość archiwum nie może przekraczać 1 MB.

8. Oprócz oświadczenia w pliku tekstowym muszą się znaleźć następujące dane autora: imię, nazwisko, adres e-mail, telefon kontaktowy.

9. Archiwa ZIP należy wysłać na adres Lukasz_Bigo@idg.com.pl z tematem "konkurs".

10. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny. Przez wysłanie e-maila uczestnik konkursu zgadza się z postanowieniami regulaminu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883 z 1997) tylko dla celów konkursu.

11. Nagrody będą wręczane osobiście lub z wykorzystaniem Poczty Polskiej. Warunkiem niezbędnym do odebrania nagrody jest zaprezentowanie własnego egzemplarza pisma World 11/2007.

12. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na umieszczenie nadesłanych grafik w czasopiśmie PC World, na witrynach należących do IDG Poland S.A. oraz na nośnikach dołączanych do czasopisma PC World.

Oświadczenie

Oświadczam, że jestem jedynym twórcą i właścicielem nadesłanych grafik i obrazów. Oświadczam, że załączone grafiki i obrazy nie były wcześniej wystawiane ani nagradzane. Wyrażam zgodę na umieszczenie grafik i obrazów na witrynach należących do IDG Poland S.A., w czasopiśmie PC World oraz na płytach CD i DVD dołączonych do czasopisma PC World. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883 z 1997) tylko dla celów konkursu.

Imię i nazwisko:

E-mail:

Telefon kontaktowy:

Oświadczenie należy wkleić do pliku tekstowego i wysłać w archiwum ZIP wraz z obrazami i grafikami na adres Lukasz_Bigo@idg.com.pl. Archiwa w innych formatach nie będą brane pod uwagę.

Fundatorem nagród jest firma Microsoft:

Aktualizacja: 06 grudnia 2007 14:07

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na witryniehttp://pcworld.pl w poniedziałek, 10.12.2007 r. oraz w PC World Komputerze 02/2008.

Aktualizacja: 09 listopada 2007 11:31

Choć konkurs trwa do 30.11, to już ostatni moment, by wziąć w nim udział. PC World Komputer 11/2007 dostępny będzie w sprzedaży tylko do 14 listopada 2007 roku, a jego posiadanie jest warunkiem koniecznym do otrzymania nagród (pkt. 11 Regulaminu).

Kup już dziś i wygraj Vistę Ultimate BOX o wartości 1800 złotych!