Konserwacja PlayStation Network zapowiedziana na 13 października

Gracze korzystający z usługi PlayStation Network powinni wiedzieć, że na 13 października firma Sony zaplanowała jej konserwację.

Firma Sony zapowiedziała, że w poniedziałek (13 października) rozpocznie konserwację PlayStation Network. W związku z tym gracze pomiędzy 19:00 a 2:00 w nocy 14 października nie będą mogli zalogować się na swoje konto ani korzystać z PlayStation Store.

"Rozgrywka online - nadal jednak możesz grać online, jeżeli zalogowałeś się do konta SEN za pośrednictwem odpowiedniego urządzenia przed rozpoczęciem konserwacji" - pociesza nieco graczy firma Sony.

Zobacz również:

  • Ile trwa dostawa PlayStation 5? Sklepy nam odpowiedziały! [15.10.2021]
  • Dragon Age 4 – premiera, trailer, newsy. Sprawdź, co już wiemy

Co na to gracze?

Firm Sony wystawia w ostatnim okresie cierpliwość graczy na wielką próbę. Wystarczy wejść na jakikolwiek serwis zajmujący się PlayStation, aby szybko znaleźć komentarze osób narzekających na częste problemy z PSN. Oliwy do ognia dolała sytuacja z wydaną 8 października i zbierającą dobre recenzje grą Driveclub dla PS4. Chodzi o "darmową" wersję przeznaczoną dla użytkowników PlayStation Plus, która niestety tak obciążyła serwery, że dostęp do niej został wstrzymany (w momencie pisania tego tekstu nie został jeszcze przywrócony).