Konsola PS5 do zdobycia na wyjątkowej aukcji

Wciąż nie udało się wam zdobyć konsoli PlayStation 5? Teraz macie do tego znakomitą okazję, a przy tym możecie komuś pomóc.

konsola ps5

PlayStation 5 wciąż jest towarem deficytowym. Najbliższa dostawa konsol do polskich sklepów planowana jest na końcówkę stycznia, jednak nawet ona nie będzie gwarantować, że wszyscy chętni zdobędą swój wymarzony sprzęt.

Obecnie jedynym rozwiązaniem jest zdobycie konsoli z tzw. "drugiej ręki", jednak w tym wypadku musimy liczyć się z kwotą znacznie wyższą niż w przypadku domyślnej ceny PS5. Jeśli rozważacie tego rodzaju inwestycje, to mamy dla was znacznie lepszą alternatywę.

W ramach 29 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, sklep NeoNet wraz z klubem sportowym Esports WKS Śląsk Wrocław przygotowali wyjątkową licytację dla graczy. W jej ramach możecie zdobyć konsolę PlayStation 5 oraz 2-godzinny trening online z Damianem „Natsu” Gajewskim – jednym z najlepszych w Polsce esportowców grających w FIFA.

ps5 wośp

Aukcje pomógł zorganizować serwis Allegro. Do jej końca pozostało jeszcze dziewięć dni, a zakończy się ona dokładnie 21 stycznia (czwartek) o godzinie 22:00.

Przypomnijmy, że Wielki Finał WOŚP odbędzie się w tym roku w niedzielę, 31 stycznia.

Zobacz również: PS5 vs Xbox Series X - Czy Sony już wygrało dziewiątą generację konsol?