Konsola PlayStation 4 i kamera GoPro zamiast smartfona w abonamencie Play

Operator Play wprowadził do swojej oferty nowe urządzenia. Od teraz wybierając nowy abonament zamiast telefonu oprócz kamer GoPro HERO3 będzie można zamówić najnowszą konsolę Sony. Cennik PlayStation 4 został opublikowany w internecie.

PlayStation 4 to najnowsza konsola w ofercie firmy Sony, której głównym konkurentem jest Xbox One. W Polsce jak na razie produkt Microsoftu nie jest dostępny, ale urządzenie japońskiego producenta dostępne jest już nie tylko w sklepach z elektroniką.

Konsola PlayStation 4 trafiła bowiem do oferty operatora telefonii komórkowej Play. Od teraz klienci podpisujący umowę z siecią będą mogli zamiast nowego telefonu wybrać urządzenie Sony. To, czy cena tego sprzętu w konkretnym abonamencie jest atrakcyjna względem ceny rynkowej jest atrakcyjna, klient musi ocenić sam. Możliwe, że lepiej będzie kupić ją na raty w klasycznym sklepie, ale też nie każdy ma taką możliwość.

Konsola PlayStation 4 i kamera GoPro zamiast smartfona w abonamencie Play

Pełny cennik w formie dokumentu PDF jest możliwy do pobrania ze strony internetowej operatora. Play zawarł w nim ceny konsoli PlayStation 4 i kamery GoPro HERO3 dla różnych planów abonamentowych. W tym samym cenniku można porównać cenę tych urządzeń z ceną smartfona Lumia 925.

Dla przykładu w najtańszej wersji Formuły Specjalnej 45 kamerka GoPro HERO3 Silver Edition kosztuje mniej więcej tyle samo, co telefon Nokii. Model GoPro HERO 3 Black Edition jest o połowę droższa od Lumii, a konsola Sony PlayStation 4 to niemal dwukrotnie większy koszt, niż w przypadku Lumii 925. W innych taryfach w ich podstawowej wersji wygląd to podobnie.

źródło: blogplay.pl