Konsola Xbox One od Microsoftu debiutuje w ofercie sieci Play

Konsole do gier coraz częściej trafiają do ofert operatorów komórkowych. Sieć Play ogłosiła dzisiaj, że wykupując ofertę abonamentową będzie można zamówić razem z abonamentem Xbox One produkcji Microsoftu zamiast telefonu.

Operatorzy sieci komórkowych nie sprzedają z kartami SIM tylko telefonów, komputerów i tabletów. Razem z nową umową lub przedłużeniem abonamentu można od operatora zamówić nawet sportowe kamery wideo oraz konsole do gier. Najnowszą propozycją fioletowego operatora jest konsola nowej generacji od Microsoftu. Dzisiaj Play ogłosił oficjalne wprowadzenie Xbox One do sprzedaży.

Konsola Xbox One w sieci Play będzie sprzedawana w zestawie z trzema grami. Tytuły startowe wybrane dla tej oferty to Kinect Sports Rivals, Dance Central Spotlight i Max: The Curse of Brotherhood. W pudełku z urządzeniem znajdzie się też kontroler ruchowy Kinect, który będzie wymagany do uruchomienia dwóch pierwszych gier.

Zobacz również:

  • Promocje na smartwatche i smartbandy - skorzystaj z okazji [13.09.2021]
Konsola Xbox One od Microsoftu debiutuje w ofercie sieci Play

Oprócz tego w zestawie razem z konsolą Xbox One sprzedawanym w sieci Play znajduje się kontroler bezprzewodowy, zasilacz, zestaw słuchawkowy oraz kabel HDMI pozwalający na podłączenie konsoli do telewizora lub monitora. Graczy zainteresowanych tytułami multiplayer z pewnością zainteresuje natomiast kupon na subskrypcję Xbox Live Gold, który pozwoli przez 3 miesiące korzystać z trybu wieloosobowego oraz kilku innych dodatkowych opcji.

Z cennikiem nowej konsoli Microsoftu w ofercie sieci Play można zapoznać się na stronie operatora (dokument PDF). Warto jednak porównać, czy nie lepiej kupić konsolę poza abonamentem i zdecydować się na umowę “tylko SIM” - zwłaszcza, jeśli użytkownik nie potrzebuje kontrolera Kinect i obsługujących go gier.

źródło: blogplay.pl