Konsolę Sony PlayStation 4 czeka aktualizacja oprogramowania

Firma Sony udostępniła nową aktualizację firmware o numerze 1.62. Niestety nie wiadomo dokładnie, co ze sobą wnosi. Z bardzo oszczędnych informacji przekazanych przez japońskiego producenta wynika, że niewiele...

Konsola PlayStation 4 dostępna jest na europejskim rynku od 29 listopada 2013 roku. Od tego czasu doczekała się kilku niewielkich aktualizacji firmware, które wnosiły ze sobą m.in. usprawnienia skutkujące poprawą stabilności pracy urządzenia, poprawą jakości wyświetlania obrazu i wsparciem dodatkowych akcesoriów. Dzisiaj japoński producent udostępnił na całym świecie kolejną aktualizację oprogramowania konsoli noszącą numer 1.62.

Czego możemy po niej oczekiwać?

Zgodnie z informacją podaną przez firmę Sony nowa wersja firmware "poprawia jakość pracy z niektórymi programami PlayStation 4". Niestety nie otrzymaliśmy tutaj żadnych szczegółów mówiących o tym, o które aplikacje chodzi.

Zobacz również:

  • Haker zainstalował Google Store w Windows 11 - i działa
  • PS5 – gdzie kupić konsolę? Kompletna lista sklepów z PlayStation 5 [22.10.2021]

Nowa aktualizacja oprogramowania PS4 "waży" 336 MB, czyli dokładnie tyle samo, co wydana w połowie lutego aktualizacja o numerze 1.61. Jeżeli konsola ustawiona jest na automatyczną aktualizację, powinna ona być gotowa do zainstalowaniu przy następnym uruchomieniu.

Źródło: DualShockers