Konsole Xbox One "produkt odnowiony": pamiętajcie, że takie też są

W sklepach dostępne są używane konsole Xbox One w pudełku z napisem "Produkt Odnowiony".

Kilka dni temu Microsoft poinformował o wprowadzeniu na rynek fabrycznie odnowionych konsol Xbox One. Dostępne są następujące zestawy:

- Xbox One z dyskiem 500 GB i grami FIFA 16, Minecraft

- Xbox One z dyskiem 500 GB i grami Call of Duty: Ghosts, Minecraft

- Xbox One z dyskiem 500 GB i grami Far Cry 4, Watch Dogs, Rayman Legends

- Xbox One z dyskiem 500 GB, sensorem Kinect i grami Kinect Sports Rivals, Dance Central Spotlight, Zoo Tycoon

W pudełku znajdują się też: kontroler bezprzewodowy, kabel High Speed HDMI, zasilacz sieciowy, 14-dniowy abonament próbny Xbox Live Gold, 3-miesięczny abonament Xbox Live Gold. Ponadto możliwe jest zakupienie zestawu wzbogaconego sensorem Kinect.

Konsole są używane, lecz poddano je dokładnemu sprawdzeniu i w razie konieczności niezbędnej naprawie. Mogą posiadać "drobne kosmetyczne niedoskonałości", lecz są w 100% sprawne i objęte 2-letnią gwarancją. Problemem jest jednak ich cena, którą ustalono na poziomie 1499 zł i 1899 zł (z sensorem Kinect). Na rynku można bowiem znaleźć podobne zestawy taniej, co nie powinno mieć miejsca, gdyż mamy przecież do czynienia ze sprzętem używanym.

Xbox One "Produkt Odnowiony"

Na pudełku z konsolą Xbox One i wszystkimi dodatkami znajduje się napis "PRODUKT ODNOWIONY". Nie rzuca się on jednak aż tak bardzo w oczy:

Xbox One - produkt odnowiony

Xbox One - produkt odnowiony

Ponadto, jak informuje serwis antyradio.pl, markety elektroniczne niechętnie podkreślają, że mamy do czynienia z produktem używanym. Pamiętaj więc o tym, jeżeli zamierzasz kupić Xbox One a z pewnością oszczędzisz sobie sporo nerwów.