Kopernik uaktualniony

Copernic Desktop Search 1.6 to darmowa wyszukiwarka plików, która umożliwia znalezienie prawie wszystkiego w komputerze. W nowym wydaniu usprawniono interfejs graficzny, dodano pasek narzędziowy oraz wprowadzono poprawki.

Przyjazny interfejs programu i intuicyjna obsługa sprawiają, że jest to bardzo przydatne narzędzie do porządkowania dysku. Dzięki niemu można szukać swoich wiadomości elektronicznych, plików zdefiniowanych przez użytkownika, muzyki, filmów, kontaktów, ulubionych stron, historii odwiedzonych witryn internetowych. Dzięki filtrowaniu możemy uzyskać dokładnie taki wynik jakiego oczekujemy.

Program jest zoptymalizowany pod kątem wyszukiwania wiadomości e-mail w programach Mozilla Thunderbird oraz Eudora, indeksuje dyski sieciowe, oraz umożliwia podgląd znalezionych multimediów.

Nowości:

- Wprowadzono nowy pasek narzędziowy CDS (Copernic Desktop Search), który integruje się z przeglądarkami Internet Explorer oraz Firefox.

- Indeksowanie wyłącza się automatycznie, kiedy komputer przenośny przechodzi w stan gotowości podczas pracy na bateriach.

- Przebudowany interfejs użytkownika.

- Inne usprawnienia i poprawki.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie producenta.


Zobacz również