Kopia DVD 1:1

W ostatnim czasie twórcy oprogramowania prześcigają się w udostępnianiu narzędzi służących do kopiowania filmów DVD. Do tej grupy dołączył DVD2one, wyróżniający się, jak zapewnia autor, niesamowitą szybkością działania.

DVD2one w wersji 1.0.0 umożliwia skopiowanie na dysk twardy komputera plików filmowych wraz z wybranym językiem i napisami. Przygotowane dane można następnie zapisać na płytach DVD przy użyciu programu do nagrywania, np. .

Autor zapowiada szybki rozwój programu - w najbliższym czasie mają się ukazać kolejne wersje, oferujące możliwość skopiowania kompletnej struktury DVD, podzielenia zawartości płyty DVD na dwie części (w celu uniknięcia jakiejkolwiek utraty jakości) oraz zawierające edytor napisów (określanie kolorów, rozmiaru czy przezroczystości.

Niestety DVD2one nie jest bezpłatny - kosztuje 40 Euro, co wydaje się mocno wygórowaną ceną, zważywszy na niewielkie możliwości programu. Dostępna jest 14-dniowa wersja shareware, pozwalająca na skopiowanie pierwszych 30 minut filmu.

Plik do pobrania:

http://www.pcworld.pl/ftp/program.asp?sys=pc&id=1393