Kopiowanie bez granic

Program GameXCopy to kolejne potwierdzenie tezy, że nie ma zabezpieczeń nie do obejścia. Jego zadaniem jest wykonanie kopii zapasowej dowolnej gry zapisanej na płycie CD/DVD.

GameXCopy powstał, jak przekonuje jego producent, aby uchronić graczy przed koniecznością powtórnego kupowania tej samej gry, gdy pierwszy egzemplarz ulegnie uszkodzeniu, np. na płycie pojawią się zarysowania uniemożliwiające odczyt. Program tworzy wierny obraz oryginalnego krążka, a następnie umożliwia jego wypalenie lub zapisanie na twardym dysku. Radzi sobie z większością płyt zabezpieczonych przed kopiowaniem, a utworzona kopia będzie się zachowywać jak oryginał. GameXCopy może zapisywać dane na nośnikach CD-R, DVD-R, DVD-RW, DVD-RAM, DVD+RW oraz DVD+R, także w trybie Disc-at-Once. Program służy również do kopiowania płyt z muzyką lub filmami DVD.

Aplikacja oferuje dwa tryby pracy: Expert i Novice. Pierwszy jest przeznaczony dla zaawansowanych użytkowników i umożliwia m.in. tworzenie wirtualnych napędów. Można w nich umieszczać wirtualne płyty (obrazy płyt), symulując obecność oryginalnego krążka w napędzie. W drugim trybie dostępne są jedynie podstawowe opcje, aby do maksimum uprościć obsługę. GameXCopy może pracować w systemach Windows 98/Me/2000/XP.

Informacje http://www.dvdxcopy.com

Cena 60 USD


Zobacz również