Kopiowanie do potęgi

Firma InterVideo w ostatnich dniach wprowadziła na rynek rozbudowaną wersję programu do kopiowania płyt CD oraz DVD - DVDCopy Platinum. Zastosowano w niej kilka pożytecznych innowacji, wspomagających proces kopiowania.

Dzięki aplikacji DVDCopy Platinum możemy wykonywać następujące operacje: kopiowanie DVD na DVD, DVD na VCD/SVCD, DVD na CD w formacie DivX oraz DVD na dysk twardy w formacie MPEG-1/2 lub DivX. Nową funkcją zastosowaną w programie jest M-DVD, pozwalająca na zapisywanie na jednej płycie DVD, filmów oraz muzyki z kilku źródeł. Wykorzystanie technologii IBBP (InterVideo's Bitrate Balance Profile) gwarantuje nienaruszoną jakość przegrywanych danych.

Na uwagę zasługuje narzędzie Auto Fit, które umożliwia kompresję i skopiowanie zawartości dwustronnej płyty DVD o pojemności 9,4 GB na jednostronną płytę o pojemności 4,7 GB lub tradycyjną płytę CD o pojemności 700 MB. Dodatkowo proces nagrywania odbywa się w technice Direct Burn, która nie wymaga buforowania danych na dysku. Skraca to czas kopiowania dwukrotnie w przypadku DVD oraz czterokrotnie w przypadku VCD.

Więcej informacji: http://www.intervideo.com