Kopiowanie i konwertowanie DVD do MP4/AVI - program WinX DVD Ripper Platinum w prezencie dla naszych czytelników

Choć płyty CD i DVD nie są już dzisiaj w tak powszechnym użytku, jak choćby kilka lat temu, wciąż jednak są wykorzystywane przez użytkowników do archiwizowania zdjęć, dokumentów czy plików muzycznych oraz wykonywania kopii zapasowych ważnych danych. Działa to również w drugą stronę – wygodnie jest zmienić ulubioną płytę audio na pliki mp3, które można następnie umieścić w pamięci smartfona i słuchać, gdzie tylko się chce lub zrzucić cały film z płyty DVD do postaci jednego pliku, który można odtworzyć na telefonie lub komputerze.

Ale w jaki sposób przeprowadzić w prosty i szybki sposób konwertowanie DVD do avi lub innych formatów? Odpowiedzią na to jest WinX DVD Ripper Platinum!

Czym jest WinX DVD Ripper Platinum?

WinX DVD Ripper Platinum to profesjonalny program do konwertowania płyt oraz obrazów płyt DVD. Ze względu na swoje liczne możliwości jest w chwili obecnej jednym z najbardziej zaawansowanych narzędzi tego typu na rynku. Potrafi wykonać rippowanie każdej płytę DVD lub jej obraz w postaci .iso do najbardziej popularnych formatów multimedialnych, jak .mp4, .mpeg, .mov, H.264 czy .avi. Doskonale współpracuje z urządzeniami Apple (iPhone, iPad, iTunes, AppleTV), Android, a także Microsoftu (Xbox, Windows). Dzięki WinX możesz nie tylko konwertować treści z płyty DVD na twardy dysk, ale także bezpośrednio na dysk w chmurze, Plex Media Server, itp.

WinX DVD Ripper ma 350 wbudowanych profili, umożliwiających konwersję płyty DVD na cztery różne sposoby:

  • klonowanie – przenosi całą płytę do wersji cyfrowej (format .iso) w skali 1:1
  • backup DVD – wykonuje kopię zapasową płyty przeznaczonej do odtwarzania na PC, konsolach lub za pomocą aplikacji multimedialnych
  • kopiowanie DVD – podobnie jak w przypadku klonowania, wykonuje dokładną kopię płyty DVD, którą możesz następnie wypalić na czystym nośniku
  • rippowanie DVD – przenosi pliki audio i wideo do wersji cyfrowej

Obojętnie od tego, czy przeprowadzasz kopiowanie DVD czy zmieniasz DVD na mp4, dzięki swoim zaawansowanym algorytmom program wykonuje tą operację w bardzo krótkim czasie. Pomaga w tym technologia pozwalająca na pełne wykorzystanie możliwości dawanych przez rdzenie każdago procesora oraz karty graficznej. Nawet na starszym komputerze wykonanie dowolnej operacji nie powinno zająć więcej niż pięć minut!

Możliwości WinX DVD Ripper Platinum

WinX DVD Ripper Platinum oferuje szereg możliwości, a prosty w obsłudze interfejs sprawia, że nawet osoby nie mające żadnego doświadczenia w używaniu tego typu aplikacji nie powinny mieć problemów z wykorzystaniem wszystkich dostępnych opcji. Pomagają w tym wspomniane wcześniej profile - wystarczy tylko wybrać do jakiego formatu lub na jakie urządzenie chce się wykonać konwersję i gotowe. A zaawansowani użytkownicy mogą jeszcze więcej – dostępne są liczne opcje edycyjne, pozwalające na przystosowanie plików wyjściowych do konkretnych wymagań. Na przykład możliwe jest usunięcie niechcianych obszarów, jak boczne paski, skracanie długości trwania poszczególnych rozdziałów, wybieranie domyślnych napisów, a także dodawanie swoich własnych. Jeśli i tego mało, WinX DVD Ripper Platinum pozwala na dostosowanie parametrów wyjściowych plików, zaczynając od rozdzielczości, kończąc na używanych kodekach audio oraz proporcjach obrazu.

Kiedy potrzebujesz WinX DVD Ripper Platinum?

Konieczność posiadania aplikacji do konwersji DVD może pojawić się w najmniej spodziewanej chwili. Na przykład chcesz odtworzyć płytę DVD na swoim laptopie, ale okazuje się to nie możliwe – z powodu blokady regionalnej, braku odpowiedniego narzędzia deszyfrującego DVD w systemie czy innych problemów technicznych. Zmiana zawartości płyty DVD na pliki w którymś z popularnych formatów umożliwi Ci pełne cieszenie się tym, co nośnik ma do zaoferowania.

Alternatywnie możesz także sięgnąć po 5K Player. Jest to wielofunkcyjny odtwarzacz multimedialny, przeznaczony do odtwarzania nagrań - zarówno w płyt DVD, jak i plików - w najwyższych rozdzielczościach, czyli 4K i 5K, obsługuje oczywiście i standardowe (Full HD, HD+, HD i inne). Pozwala również na organizację multimediów, ma także wbudowane funkcje pobierania klipów wideo z popularnych serwisów jak Facebook, DailyMotion czy Vevo.

WinX DVD Ripper Platinum pomoże również w sytuacji, gdy masz starszy dysk DVD, którego nie odczytują współczesne odtwarzacze. Może także pomóc w uratowaniu zawartości z porysowanych czy trwale zabrudzonych nośników.

Dlaczego warto postawić na WinX DVD Ripper Platinum?

Podsumujmy więc, dlaczego WinX DVD Ripper Platinum jest doskonałym wyborem:

szeroki wachlarz opcji - umożliwia osiągnięcie każdego zamierzonego efektu

  • szybkość działania – dzięki zastosowaniu przyśpieszenia sprzętowego kopiowanie lub konwersja całej płyty DVD zajmuje około 5 minut
  • cztery tryby pracy i 350 gotowych profili - to w praktyce wszystko „podane na tacy”; wybierasz tylko to, co jest Ci najbardziej potrzebne i nie tracisz czasu na ustawianie wszystkiego ręcznie
  • wspiera zarówno starsze, jak i najnowsze płyty DVD
  • pozwala na ominięcie blokad regionalnych
  • zaawansowane opcje pozwalają na ustalenie każdego parametru plików wyjściowych

WinX DVD Ripper Platinum – okazja do pobrania za darmo!

WinX DVD Ripper Platinum to bardzo zaawansowany program, dlatego nie jest darmowy. Jego cena w sprzedaży (ustalona przez producenta) to 67,95 USD, czyli ponad 260 złotych. Jednak trafia się wyjątkowa okazja – przez pewien czas możesz uzyskać tą aplikacją całkowicie za darmo! W jaki sposób? Należy wejść na tę stronę, a następnie podać swój adres e-mail, na który zostanie przesłana licencja. Dzięki temu zyskasz doskonały program i zaoszczędzisz ponad 260 złotych! Co więcej, jeżeli pobierzesz WinX DVD Ripper Platinum zanim liczba pobrań przekroczy 9 milionów, możesz wygrać wart ponad 1200 złotych projektor Epson VS250 3LCD! Szczegóły tej akcji znajdują się na stronie, na której podajesz swój adres e-mail.

Lubisz mieć to, co najlepsze, za darmo, a w dodatku oszczędzać? Jeśli tak, WinX DVD Ripper Platinum to oferta właśnie dla Ciebie! Przejdź na stronę rejestracji i pobierz swój egzemplarz programu już dzisiaj!