Kopiowanie idealne
-
- Rafał Janus,
- 20.12.2001, godz. 15:53
Program Daemon Tools w nowej wersji zapewnia pełne wsparcie kopiowania płyt DVD oraz rozszerzoną obsługę obrazów płyt w formacie ISO.
Program Daemon Tools, dostępny już w wersji 3.0, to rozbudowana aplikacja umożliwiająca tworzenie kopii zapasowych płyt CD. Pozwala on na obejście zabezpieczeń SafeDisc, Securom oraz Laserlock. Funkcja Virtual DVDROM emuluje napęd, dzięki czemu można używać obrazu płyty zapisanej na dysku twardym tak, jakby była ona włożona do czytnika.
Najważniejsze nowości w obecnej wersji to pełne wsparcie kopiowania płyt DVD oraz rozszerzona obsługa obrazów płyt w formacie ISO. Daemon Tools 3.0 jest zgodny z Windows 9x, Me, NT, 2000 oraz XP i działa bezproblemowo z większością napędów CD oraz DVD.
Więcej informacji: http//www.dtools.de