Koreański MMORPG zmierza do Europy

Organizacja Game Entertainment Europe zajmująca się dystrybucją i rozwojem gier sieciowych w Europie nawiązała współpracę z koreańskim developerem CR-Space.

Koreański MMORPG zmierza do Europy
Owocem współpracy ma być wydanie na starym kontynencie gry Martial Heroes, która od dłuższego czasu odnosi sukcesy na rynkach Korei, Chin i Malezji.

Tytuł należy do kategorii RPG. Świat Martial Heroes osadzony jest w klimatach fantasy. Bazuje na chińskich i japońskich podaniach i legendach wzbogaconych o mnóstwo elementów znanych z wschodnich sztuk walki.

Gracz na początku wybiera profesję - wojownika, zabójcę, mnicha lub maga. Każda z nich posiada wachlarz charakterystycznych umiejętności. Co ciekawe, w Martial Heroes nie występuje ograniczenie maksymalnego poziomu postaci co umożliwia niemal nieograniczone możliwości jej rozwoju.

Europejska strona gry ma być dostępna już w sierpniu. Będzie można z niej pobrać darmowego klienta i bawić się bez uiszczania opłat subskrypcyjnych. Niestety, na zakup dodatkowych przedmiotów i wyposażenia gracze będą już musieli wyłożyć własne pieniądze. Cóż, nie ma nic za darmo...