Korzystacie z Humble Bundle? Skorzystacie też z Humble Store!

Humble Store to najnowsza inicjatywa organizatorów Humble Bundle. Spieszcie się: obecnie trwająca wyprzedaż wkrótce się zakończy.

Humble Bundle to ciesząca się ogromnym zainteresowaniem graczy inicjatywa pozwalająca im na zdobycie paczki niekiedy naprawdę świetnych gier (np. ostatnio od WB Games) za niewielkie pieniądze. Co ważne, kupujący sami ustalają ile chcą zapłacić oraz rozdzielają tę kwotę pomiędzy twórców gier, organizatorów Humble Bundle i organizacje charytatywne.

Dla zwolenników tej akcji mam bardzo interesującą informację: jej organizatorzy otworzyli właśnie oficjalnie Humble Bundle (od jakiegoś czasu był on w fazie testowej), czyli przyciągający nieustającymi promocjami sklep z wybranymi grami (możemy oczywiście kupować je pojedynczo), których oferta ma się stale powiększać. W odróżnieniu od Humble Bundle oferuje on gry za ustaloną cenę i nie pozwala na samodzielne jej rozdysponowanie. Ten element został ustalony "na sztywno": 10% na cele charytatywne, 75% dla twórców, 15 procent dla organizatorów.

Zobacz również:

  • Odbierz darmowe gry od twórców Dying Light

Obecna oferta, która dosłownie za chwilę zostanie zmieniona, wygląda następująco:

Korzystacie z Humble Bundle? Skorzystacie też z Humble Store!

Humble Store

Przejdź do Humble Store.