Korzystasz ze sprzętu Apple? Czekają Cię spore zmiany!

Jeżeli korzystasz ze sprzętu Apple na pewno posiadasz konto Apple ID. Gigant z Cupertino właśnie całkowicie przeprojektował jego wygląd. Sprawdź, co się zmieniło.

Apple bez żadnych zapowiedzi zdecydowało się na zmianę wyglądu interfejsu służącego do obsługi konta Apple ID. To niezwykle ważna usługa, która scala wszystkie produkty produkowane przez Apple. Jakie zmiany czekają na użytkowników sprzętu z logo nadgryzionego jabłka na obudowie?

Nowy interfejs Apple ID

Nowy interfejs Apple ID

We wstępie warto zaznaczyć, że mówimy głównie o zmianach wizualnych, które dostosowują interfejs Apple ID do tego znanego z nowych systemów iOS, iPadOS oraz macOS.

Zobacz również:

  • Apple Vision Pro zostało w końcu zaprezentowane. Oto najnowsze gogle VR od Apple

Producent zdecydował się na uproszczenie interfejsu. Przy okazji pozbyto się niektórych akcentów stylistycznych, aby rozwiązanie stało się czytelniejsze i prostsze w obsłudze.

Strona logowania otrzymała nowe logo Apple, które otoczono kropkami. Poniżej znajdują się informacje do czego służy Apple ID.

Po zalogowaniu się do usługi zobaczymy nowy pulpit składający się z menu wyświetlanego po lewej stronie ekranu oraz powierzchni roboczej.

Nowy interfejs Apple ID

Nowy interfejs Apple ID

Z poziomu interfejsu Apple ID możemy zarządzać naszym kontem, powiadomieniami, zmieniać hasło, dane personalne oraz zarządzać urządzeniami podłączonymi do Apple ID.

Nowy interfejs Apple ID

Nowy interfejs Apple ID

Strona działa zauważalnie szybciej od poprzedniego rozwiązania. Odświeżony interfejs jest już dostępny dla każdego użytkownika sprzętu Apple.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: