Kosmici stoją za technologią Samsunga. Mamy nagrania z monitoringu

Samsung zdradził w końcu, skąd jego laboratorium czerpie inspiracje do tworzenia zaawansowanych technologii wykorzystywanych w najnowszych gadżetach.

W 2009 roku firma Samsung wprowadziła do swojej oferty pierwszy smartfon z rodziny "Galaxy". Od tego czasu pojawiło się w niej wiele nowych modeli, do których dołączyły z czasem również tablety. Obecnie flagowe smartfony Samsunga z powodzeniem walczą z konkurencją zapewniając koreańskiej firmie dominację na rynku.

Jak to się jednak stało, że Samsung osiągnął aż taką pozycję? Dzięki udostępnionemu przez niego wideo, które powstało w oparciu o materiał zgromadzony przez kamery przemysłowe zainstalowane w laboratoriach firmy, poznaliśmy odpowiedź na to pytanie:

Tak, to wszystko dzięki kosmitom! Teraz wiadomo już też, dlaczego Samsung na nazwę nowej linii urządzeń wybrał słowo "Galaxy"...

Zobacz również:

  • Samsung Galaxy S22 - cena, data premiery, specyfikacja [20.09.2021]
  • Android 11 - lista telefonów do aktualizacji [20.09.2021]

Targi IFA

Materiał ten przygotowany został z okazji zbliżających się targów IFA, podczas których Samaung zamierza zaprezentować kolejne "galaktyczne" produkty, takie jak smartfon Galaxy Note III i smartwatch Galaxy Gear.