Kosmiczna odyseja

X: Beyond the Frontier - to kolejna przygodówka, której akcja toczy się w kosmosie. Firma SouthPeak i panowie z Egosoft, postarali się jednak, by nie powielać schematów.

Za kilka dni, firma SouthPeak Interactive wyda grę, zatytułowaną X: Beyond the Frontier (PC). Akcja tej przygodówki rozgrywa się w kosmosie. Gracz wciela się w postać pilota prototypowego pojazdu kosmicznego, który przypadkiem znalazł się w nieznanej, i niezwykle niebezpiecznej części Wszechświata. Jego zadaniem będzie prowadzenie intensywnego przeszukiwania kosmosu, oraz utworzenie szlaków handlowych, którymi transportować będzie ponad 60 wytwarzanych przez siebie towarów, i ponad 10 000 innych produktów.

W grze dostępnych będzie ponad 150 typów pojazdów i obiektów kosmicznych. W trakcie rozgrywki można będzie również poznać przedstawicieli 6 różnych, nieznanych cywilizacji pozaziemskich. Oczywiście gracz będzie miał pełną swobodę decyzji i niczym nie ograniczone możliwości eksploracji kosmosu - jego poczynania mogą stać się przyczyną licznych konfliktów, problemów, i innych emocjonujących sytuacji.


Zobacz również