Kosmiczne demo

Microsoft udostępnił w sieci wersję demonstracyjną kosmicznego symulatora z elementami cRPG pt. Freelancer, który już wkrótce zawita do zachodnich sklepów.

W grze wcielamy się w tytułowego freelancera, pilota statku kosmicznego, który, może wybrać zarówno karierę stróża porządku jak i kosmicznego pirata. Stworzony przez firmę Digital Anvil, Freelancer oferuje graczom dużo swobody w wielu elementach rozgrywki. Gracz sam decydować o wyborze misji, których się podejmie, a które pozostawi nie wykonane. Wyłącznie od gracza zależy również rodzaj kupowanego sprzętu transakcji handlowych jak również to czy weźmie udział w rozgrywającej na jego oczach kosmicznej potyczce czy nie.

Demo oferuje graczom możliwość zapoznania się niemal z całym system Liberty. Wersja demonstracyjna pozwala graczom odwiedzić ponad dwanaście baz kosmicznych i pilotować pięć różnych pojazdów kosmicznych. W demie będzie również okazja aby zapoznać się z system handlowym gry oraz wziąć udział w zażartej walce. Plik waży prawie 150 MB.


Zobacz również