Krakowski Kei.pl udostępnia dziecinnie prosty kreator stron WWW

Kreator stron WWW to najnowsza propozycja krakowskiego dostawcy usług hostingowych Kei.pl. Jedną z jego cech jest "dziecinnie prosta obsługa".

Kei.pl to krakowski dostawca usług hostingowych, który przygotował dla swoich klientów, jak to ujął, "wiosenny prezent w postaci intuicyjnego kreatora stron WWW".

Kreator pozwala na tworzenie stron WWW z wykorzystaniem HTML5 i cechuje się bardzo łatwą obsługą, dzięki której prostą witrynę można otrzymać już po kilku minutach pracy. Użytkownik otrzymuje do dyspozycji następujące rozwiązania:

- funkcja drag&drop: szybka modyfikacja wybranego szablonu, dodawanie wtyczek portali społecznościowych oraz widżetów takich jak licznik odwiedzin czy mapa

- baza z szablonami przeznaczonymi dla różnego rodzaju stron WWW

- baza zdjęć, grafik i czcionek

- możliwość optymalizowania witryny pod kątem SEO

„Każdy użytkownik powinien znaleźć coś dla siebie, bez względu na to, czy będzie zainteresowany stworzeniem prostej wizytówki firmy, bardziej rozbudowanego serwisu czy wersji mobilnej strony. Nasz kreator umożliwia także budowanie witryn wykorzystujących model scrolling site, który wpisuje się w aktualne trendy webdeveloperskie” – powiedziała Magdalena Struzik, Koordynator Działu Marketingu Kei.pl.

Wraz z nowym narzędziem pod adresem www.kei.pl/kreator-www przygotowano ofertę dla osób startujących z biznesem w sieci. Obejmuje ona:

- wspomniany kreator

- pojemne konto hostingowe z nielimitowanym transferem

- autorski panel do zarządzania usługą oraz wybraną domenę za 1zł

Zainteresowani mogą przetestować działanie kreatora za darmo przez 14 dni.