Krater od 18 X po polsku - i to jak!

Krater to pozycja, która zdobyła sobie dośc ciepłe opinie graczy na całym świecie. Pochwał nie szczędziły jej również recenzje portali. Od 18 X będziemy mogli zagrać w pełną wersję gry po polsku.

Wszystko dzięki wydawnictwu Techland, które jest oficjalnym dystrybutorem Lace Mamba Global Ltd. Wydanie PL będzie dość szczeólne. Oprócz pełnej wersji gry znajdziemy na płytce także rozszerzenie - Dr. Cerbero Pack, a także płytę CD z soundtrackiem. Całości dopełnia liczący czterdześci stron artbook oraz efektowny plakat.

Krater_edycja specjalna_wizualizacja

Krater_edycja specjalna_wizualizacja

Krater jest pełnokrwistym, rasowym RPG osadzonym w klimatach post-apokaliptycznych, a jego rozgrywka opiera się na craftingu i eksploracji. Kluczowymi elementami do rozwijania jak i kształtowania drużyny, którą prowadzi gracz, jest wielopłaszczyznowo rozumiany crafitng (wytwarzanie unikalnych cech broni i przedmiotów) oraz wytrwałość i konsekwencja w obranym kierunku rozwoju postaci. Krater był współtworzony przez społeczność zgromadzoną wokół gry. W produkcji zostały zawarte uwagi graczy co do samej rozgrywki, ale też i do niektórych szczegółów np.  nazwy broni noszą wymyślone przez nich nazwy.

Krater będzie dostępny na rynku już od 18 października w cenie 69,90 zł. Gra przeznaczona jest tylko na platformę PC.