Kreatywne Warsztaty Apple'a

19. marca w warszawskim kinie Silver Screen odbędzie się polska edycja organizowanych przez Apple warsztatów multimedialnych Creative Workshops.

Celem imprezy jest pokazanie "tego, co w dziedzinie multimediów, tworzenia filmów i wideo, grafiki i DTP, muzyki i cyfrowej fotografii najlepsze, najnowocześniejsze i najważniejsze", napisali w oficjalnym komunikacie organizatorzy imprezy.

W trakcie trwania Creative Workshops użytkownicy nie dysponujący własnym profesjonalnym sprzętem będą mogli zmontować własne produkcje filmowe i nagrać je na DVD, stworzenie własnych płyt CD z muzyką czy opracowanie galerii zdjęć online. Poza tym, dostępne będą oczywiście ekspozycje, na których będzie można zobaczyć najnowsze rozwiązania w dziedzinie multimediów.

Partnerami firmy Apple przy organizacji są m.in. koncerny Sony, Nikon, Adobe, Quark, Discreet oraz Corel. Przedstawią one podczas Creative Workshops swoje najnowsze produkty i technologie

Warunkiem uczestnictwa w Warsztatach jest osobista rejestracja przed 15 marca br. na stronie internetowejhttp://www.apple.com.pl/workshops/register . Rejestracja, podobnie jak udział w imprezie, jest całkowicie bezpłatna.

Więcej informacji

http://www.apple.com.pl