Kredyt przez Internet

LG Petro Bank, jako pierwszy bank w Polsce, będzie oferował przez Internet kredyty na prowadzenie działalności gospodarczej.

Od 17 maja 2001 r. LG Petro Bank, jako pierwszy bank w Polsce, będzie oferował przez Internet kredyty na prowadzenie działalności gospodarczej. Nowa usługa, nazwana "LG www.biznes kredyt", jest przeznaczona wyłącznie dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Do uzyskania kredytu konieczne jest wykazanie obrotów w wysokości 3 mln zł rocznie oraz prowadzenie działalności przez co najmniej 2 lata. Maksymalny okres kredytowania wynosi 10 lat. Może on być udzielany w zł, USD lub euro.

Aby ubiegać się o ten kredyt, nie trzeba pojawiać się osobiście w oddziale LG Petro Banku. Wystarczy wypełnić odpowiedni formularz na jego witrynie internetowej. W ciągu 48 godzin eksperci banku zbadają zdolność kredytową firmy i podejmą decyzję o udzieleniu kredytu lub odmowie.

LG Petro Bank dla nowych klientów oferuje do 31 lipca zwolnienie z opłat prowizyjnych oraz bezpłatną instalację systemu LG Home Banking. Od maja ub.r. działa już podobna oferta banku, przeznaczona dla osób indywidualnych na kredyty konsumpcyjne.

Więcej informacji: www.lgpetro.com.pl


Zobacz również