Kristin Kreuk zagra Chun Li

Serwis ComingSoon.net podał właśnie bardzo dobrą informację dla męskiej części fanów Street Fightera. Kristin Kreuk ma bowiem zagrać główną rolę w filmie pod tytułem Street Fighter: The Legend of Chun Li.

Kreuk słynie przede wszystkim z roli w dobrze znanym w Polsce serialu "Tajemnice Smallville". Jednak jej kariera aktorska okazuje się być dużo ciekawsza. Aktorka grała między innymi w takich filmach jak "Eurotrip", "Odrzuceni" czy "Edgemont".

Kristin Kreuk zagra Chun Li

Do roli Chun Li przymierzana była poprzednio Jessica Biel (znana miedzy innymi z takich produkcji jak "Blade: Trinity" czy "Siódme Niebo"). Ta rola od początku wydawała się jednak bardzo mało prawdopodobna ze względu na gaże jakie zwyczajowo pobiera aktorka.

Polscy fani Street Fightera zapewne ucieszą się, że reżyserem filmu zostanie człowiek o bardzo znajomo brzmiącym nazwisku: Andrzej Bartkowiak. Reżyser ten był swego czasu odpowiedzialny za nakręcenie filmu "Doom" czy "Romeo Musi Umrzeć". Jak zaprezentował się wtedy, oceńcie sami.

Na zakończenie warto jeszcze dodać, że scenariusz do filmu napisał Justin Marks. Nad całością produkcji czuwa zaś Hyde Park Entertainment. Zdjęcia do filmu powinny rozpocząć się w marcu.