Króliki po polsku...

...czyli lokalizacja Rayman Raving Rabbids w toku. Firma Licomp Empik Multimedia (LEM) podała do wiadomości, że polska wersja gry Rayman: Raving Rabbids na PC pojawi się w sklepach równolegle ze światową premierą tytułu, tzn. w listopadzie bieżącego roku.

Króliki po polsku...
Stworzony przez grupę developerów pod dowództwem Michela Ancela, Rayman Raving Rabbids jest najnowszą i najdoskonalszą odsłoną znanej na całym świecie serii gier zręcznościowych.

Świat, w którym mieszka Rayman został opanowany przez najzabawniejsze, najbardziej pokręcone, najdziwniejsze i największe hordy szalonych królików, które niszczą wszystko, co napotkają na drodze.

Bohater zostaje złapany, uwięziony i zmuszony do przejścia serii gladiatorskich prób. Aby odzyskać wolność i wyzwolić świat musi przechytrzyć zwariowane króliki.

Najnowszy Rayman jest jedną z pierwszych gier tworzoną z myślą o żyroskopowym padzie do konsoli Wii. Każdy ruch postaci na ekranie ma swój odpowiednik w Twoich ruchach - to całkowicie nowe doświadczenie w grach wideo.

Gra będzie dostępna w wersjach na konsole Sony PlayStation2 i PSP, Microsoft Xbox oraz Nintendo Wii. Przeznaczona będzie dla graczy powyżej siódmego roku życia. Więcej informacji - na oficjalnej stronie.