Krótki Samsung

Samsung Electronics poszerzył ofertę telewizorów kineskopowych o model WS 32Z308P, ciekawy ze względu na bardzo płytki, 32-calowy kineskop.

Jak wiecie z naszej relacji z premiery krótkich kineskopów marki LG, telewizory LCD jeszcze nie zostały wypchnięte z rynku i właśnie dzięki nowym kineskopom, które prezentujemy, mają szansę na rywalizację z całkiem płaskimi modelami LCD czy "plazmami". LG pokazało swoje możliwości technologiczne, jednak Samsung zdołał wyprzedzić koreańskiego producenta we wdrażaniu podobnych rozwiązań.

W Polsce można już kupić najnowszy telewizor WS 32Z308P, który dzięki nowej technologii produkcji kineskopów Slim TV ma głębokość tylko 399 mm. Oznacza to, że kineskop taki jest o 30 procent płytszy od stosowanych w konwencjonalnych telewizorach z płaskimi ekranami. Urządzenie wyposażono w funkcje cyfrowej redukcji szumów oraz technologię optymalizacji jakości obrazu DNIe.

Telewizor pracuje w trybie 100-hercowym. Użytkownik ma możliwość wyboru jednego spośród czterech trybów ustawienia formatu obrazu: Normal/Zoom/Wide/Panorama.

Dzięki funkcji PIP można jednocześnie wyświetlać na ekranie telewizora kilka obrazów TV lub wideo. W Slim TV zastosowano procesor Virtual Dolby, który przy wykorzystaniu głośników stereofonicznych emuluje efekty przestrzenne uzyskiwane w systemach 5.1.

Urządzenie kosztuje 4000 zł.


Zobacz również