Krótko: w Polsce iPhone 3GS w sprzedaży od 31 lipca

Przedstawiciele Polskiej Telefonii Cyfrowej poinformowali, że najnowszy telefon Apple - iPhone 3GS - pojawi się w ofercie sieci Era 31 lipca.

iPhone 3GS oraz iPhone OS 3.0

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z najnowszym smartfonem Apple oraz systemem iPhone 3.0:

- Test nowych funkcji iPhona 3GS (wideo)

- Galeria: Nowy iPhone 3G S od Apple

- iPhone 3.0 - zobacz nowe funkcje na zdjęciach

Premiera najnowszego smartfona firmy Apple miała miejsce 19 czerwca. Urządzenie w pierwszej kolejności pojawiło się na rynkach Stanów Zjednoczonych, Kanady, Francji, Niemiec, Włoch, Hiszpanii, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii.

Wedle najnowszych informacji podanych przez przedstawicieli Polskiej Telefonii Cyfrowej, z jego możliwościami będą się mogli wkrótce zapoznać również polscy klienci. iPhone 3GS pojawi się bowiem w ofercie Ery już 31 lipca.

Warto przypomnieć, że oficjalna zapowiedź nowego iPhone'a padła na wystąpieniu otwierającym konferencję Apple WWDC 2009. Urządzenie, które z wyglądu niewiele się różni od swojego poprzednika, może się pochwalić całkowicie zmienionym wnętrzem. Doczekało się między innymi wsparcia dla technologii HSDPA 7.2 Mbps oraz poprawionego aparatu fotograficznego pozwalającego na nagrywanie wideo (VGA, 30 kl./sek., z audio).

Sprawdź, jak kupić nawigację i zobacz najlepsze modele w Rankingu PC Worlda!

Promocyjne ceny nawigacji GPS w Sklepie idg.pl