Kruger&Matz prezentuje tablet Edge 1161, telefon Live 3 i inne nowości

Kruger&Matz to polski producent i dystrybutor sprzętu komputerowego. Firma zaprezentowała dzisiaj nowe produkty, a wśród nich znalazły się tablet Edge 1161 z Intel Core M i Windows 10 oraz kosztujący poniżej 1 tys. zł smartfon Live 3 z Androidem. W ofercie są też telewizory, zestawy home audio i wiele innego sprzętu.

W ofercie Kruger&Matz pojawił się kosztujący 1949 zł tablet o nazwie Edge 1161. W urządzeniu znalazł się procesor Intel Core M i 4 GB RAM. W obudowie jest nóżką, a tablet przypomina budową Surface od Microsoftu. Urządzenie działa pod kontrolą Windows 10 i wyposażone zostało w opcjonalną klawiaturę pełniącą rolę osłonki na ekran, którą można dokupić za 149 zł. W sprzedaży będzie też tablet Edge 1610 z procesorem Intel Atom i 2 GB RAM w cenie 1199 zł.

Nowy tablet Kruger&Matz Edge 1161 działa pod kontrolą systemu Windows 10

Nowy tablet Kruger&Matz Edge 1161 działa pod kontrolą systemu Windows 10

Do oferty dołączył nowy model telefonu. Live 3 to 5-calowy smartfon Dual SIM z LTE i Wi-Fi ac. Specyfikację dopełnia ekran o rozdzielczości Full HD i procesor Qualcomm Snapdragon. Producent zadbał o aparaty 12 Mpix i 8 Mpix, akumulator 3050 mAh, 2 GB RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej. Urządzenie kosztuje 999 zł.

Smarton Kruger&Matz Live 3 kosztuje 999 zł

Smarton Kruger&Matz Live 3 kosztuje 999 zł

Oprócz rynku mobilnego Kruger&Matz rozwija swój segment sprzętu audio. Do oferty dołączyły dwa zestawy aktywnych kolumn głośnikowych. Jednym z nich są dwie kolumny podłogowe Passion o mocy wyjściowej 2x80 W kosztujące 1299 zł. Każda z kolumny ma dwa 5-calowe głośniki średniotonowe, tweeter z neodymowym magnesem i membraną wykonaną z jedwabiu i umieszczony z boku 8-calowy głośnik niskotonowy.

W sprzedaży pojawią się również kolumny głośnikowe Kruger&Matz Journey 2.0 o mocy 2x 60 W w cenie 799 zł. Z przodu każdej z kolumn znalazły się dwa 4-calowe głośniki średniotonowe i 1-calowy głośnik wysokotonowy. Z boku kolumny znalazł się 8-calowy głośnik basowy. Oba zestawy wyposażono w porty USB, czytniki kart pamięci i dwa wyjścia RCA. Nie zabrakło też łączności Bluetooth.

W ofercie pojawiły się też aktywne kolumny półkowe. Inspire 2.0 z 5-calowym głośnikiem średniotonowym oraz tweeterem wykończone zostały fornirowym drewnem. Kolumny Prime 2.0 wykonane zostały z kolei z plastiku i skrywają głośnik średniotonowy i 1-calowy głośnik wysokotonowy. Tutaj też znalazł się moduł Bluetooth oraz dwa wejścia RCA.