Kruk sezon 3 – ile odcinków ma serial? Kiedy premiera w CANAL+ online?

Kiedy pojawią się nowe odcinki 3. sezonu jednego z najpopularniejszych polskich seriali kryminalnych? Sprawdź harmonogram premier.

fot. CANAL+

Kruk: Jak tu ciemno

Sezon 3 Kruka to jednocześnie finał opowieści o znękanym życiem komisarzu. Po tragedii, która wydarzyła się w zakończeniu 2. sezonu bohater znów musi poskładać swoje życie. Tym razem ma motywację w postaci małego synka, Maksa. Adama Kruka dręczy jednak trauma i depresja, a nade wszystko – pragnienie zemsty.

Harmonogram premier odcinków

Finał trylogii o Adamie Kruku w serwisie CANAL+ online zadebiutował 9 grudnia 2022 roku. 3. sezon serialu będzie się składał z 6 odcinków. Poniżej znajdziesz dokładną rozpiskę premier poszczególnych epizodów.

Zobacz również:

  • Kruk sezon 3 – kiedy na CANAL+ online? Obsada, fabuła i zwiastun finału mrocznego thrillera

Kruk sezon 3 – odc. 1 i 2 już na CANAL+ online (09.12.2022)

Mijają 2 tygodnie od śmierci żony Adama. Policjant znajduje się na skraju załamania, jednak musi zaopiekować się swoim synem, Maksem. Nieoczekiwanie na jego drodze pojawia się tajemniczy bezdomny.

Kruk sezon 3 – odc. 3 i 4 już na CANAL+ online (16.12.2022)

Adam kontynuuje prywatne śledztwo, a rzeczywistość coraz bardziej miesza mu się z wytworami wyobraźni.

Kruk sezon 3 – ile odcinków ma serial? Kiedy premiera w CANAL+ online?

fot. Canal+

Harmonogram premier kolejnych odcinków:

  • Odc. 5 – 23 grudnia
  • Odc. 6 – 23 grudnia

Rozpacz. Trauma po tragicznych wydarzeniach drugiego sezonu. Niepohamowana chęć zemsty. Te uczucia powodują, że komisarz Adam Kruk (Michał Żurawski) odsuwa się od wszystkich, których znał, ponownie rzuca się w wir pracy i z kilkuletnim synem na rękach stara się prowadzić własne śledztwo. [opis dystrybutora]

Zobacz także: Kruk sezon 3 – kiedy na CANAL+ online? Obsada, fabuła i zwiastun finału mrocznego thrillera