Krwawa rzeźnia w Meksyku! Demo Total Overdose do pobrania!

Zapraszamy do pobrania dema "Total Overdose" - nowej, gangsterskiej, strzelaniny TPP osadzonej w gorącym meksykańskim klimacie! Morze tequili, latynoskie piękności i ostra jatka w stylu znanym z filmu "Desperado" - oto, co Was czeka w świecie "Total Overdose"!

Total Overdose

Total Overdose

Total Overdose to gangsterska gra, która klimatem nawiązuje do kultowej już GTA. Znajdziecie w niej dużo akcji, strzelanin, pościgów i gorących panienek. Akcja gra przenosi nas do Meksyku, gdzie przeistoczymy się Ramiro Cruza - wolnego strzelca, który ma pomóc policji w rozbiciu narkotykowego kartelu. Ponieważ oficjalnie nie należy do służby, może sobie na wiele pozwolić! Narkotyki, handel bronią i inne ciemne interesy - Ramiro we wszystkim 'macza' palce!

Total Overdose

Total Overdose

Gra oferuje 20 misji głównych i ponad 30 dodatkowych, których akcja będzie toczyć się w 18 różnych lokacjach. W Total Overdose nie zabraknie również szerokiego wyboru narzędzi destrukcji i pojazdów. Zapraszamy do pobrania dema gry - plik 'waży' około 309 MB i jest już dostępny na naszym serwerze FTP.

Plik do pobrania:

Total Overdose Demo

Gra zostanie wydana przez CD Projekt w polskiej, kinowej wersji językowej. "Total Overdose" zawita do naszych sklepów pod koniec października w cenie 99,90 zł.

Oficjalna strona gry


Zobacz również