Krystyna Janda w Uncharted 3: Drake's Deception

Pozwólcie, że sprawę polskiego dubbingu przemilczę. Przebijając się przez masę spolszczonych produkcji mam już po prostu utarte w tej sprawie zdanie. Co prawda w tym miejscu nie zaklinam się, że kiedyś go nie zmienię, ale...

Do polskiej obsady Uncharted 3: Drake's Deception dołączyła Krystyna Janda, w nowej produkcji Naughty Dog aktorka wcieli się w rolę Katherine Marlowe. Co zresztą widać na załączonym materiale.

O tym czy jest to dobry dubbing jak zwykle zadecyduje każdy z osobna. Mnie ponownie razi Boberek, który za Chiny Ludowe do charyzmatycznej postaci jaką jest Nathan po prostu nie pasuje. O Pani Krystynie pozwolę sobie jedynie napisać iż ponownie mamy tu problem z "brakiem informacji". Zastanawiam się czy nadejdzie taki dzień, gdy nasi aktorzy będą mieli świadomość co tak naprawdę w studiu robią. Cały ten proceder zaczyna przypominać znaną reklamówkę "Obrałem Ziemniaka".

Krystyna Janda w Uncharted 3: Drake's Deception

Mimo wielkich nazwisk nadal nie potrafimy przebić się przez sztuczność i pompatyczność wypowiedzi. I jak bardzo Panią Krystynę szanuję tak niestety z przykrością muszę powiedzieć, że w grze jej głosu nie posłucham... ponownie. Ech chyba lepiej jeszcze raz obejrzyjcie gameplay.

Cóż miałem milczeć, a wyszło jak zwykle inaczej...